|
Poza tym - każdy kontrakt jest obciążeniem budżetu. Lepiej (i taniej) mieć jednego piłkarza który generuje liczby niż sześć "młodych talentów" generujących co najwyżej straty punktów, nawet jeśli każdy z "młodych Polaków" zarabia ćwierć tego co droższy piłkarz.
Niestety, przepisy zabraniają wpuszczenia na raz więcej niż jedenastu piłkarzy na boisko, poza tym możemy na codzień podziwiać jak sprawdzają się młodzi środkowi pomocnicy na skrzydle...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|