wolfy napisał(a):

Wszyscy wiedzą kim jest serek i nie może tego ujawnić. Naraziłby siebie i socios na kłopoty, kwoty w kontraktach są zwykle tajemnicą.
A ponieważ są tajemnicą więc nie może wiedzieć
|
Ja wiem o co pytałem.
Wiem też, że w przestrzeni publicznej mogą krążyć różne opowieści, które są mniej lub bardziej wiarygodne. Na przykład w temacie tego, co jest obciążeniem, a co nie jest. Może to prowadzić do bardzo złudnych wniosków. Załóżmy na chwilę, że kontrakt zawodnika X jest dla klubu ogromnym obciążeniem. Czy jeśli w kadrze są też zawodnik Y i Z, którzy w sumie zarabiają więcej niż zawodnik X, ale żaden z nich nie gra - to stanowią dla klubu znaczące obciążenie czy można to skwitować wzruszeniem ramion, że spoko, nic obciążającego?
