Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6840
Stary 07.02.2025, 16:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czyli gdyby Komisja ligi się nie zorientowała i nie ukarała Fernandeza (i klubu) byłoby OK?
Czy byłoby tak samo OK gdyby rzecz dotyczyła piłkarza jakiegoś naszego rywala który by się zachował podobnie wobec kogoś z naszych?

Tak wiem: Miga... wbijanie noża... lajki...
Biorąc pod uwagę jak jawnie wałowano nas w sezonie spadkowym, nawet gdyby komisja nie ukarała Fernandeza po donosie Migi - nadal bylibyśmy na solidnym minusie.

Nie mam zamiaru płakać jeśli w tym bagnie jakim jest polska piłka chociaż raz się pomylą na naszą korzyść. Nie mam zamiaru udawać że polscy sędziowie są dobrzy i bezstronni albo że 3/4 klubów utrzymywanych z publicznych pieniędzy to nie jest patologia.

Sam pamiętam chore ataki na piłkarzy Wisły które pozostawały bezkarne, bez reakcji komisji ligi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.02.2025 o godz. 17:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując