FraMat napisał(a):

Czyli gdyby Komisja ligi się nie zorientowała i nie ukarała Fernandeza (i klubu) byłoby OK?
Czy byłoby tak samo OK gdyby rzecz dotyczyła piłkarza jakiegoś naszego rywala który by się zachował podobnie wobec kogoś z naszych?
Tak wiem: Miga... wbijanie noża... lajki...
|
Biorąc pod uwagę jak jawnie wałowano nas w sezonie spadkowym, nawet gdyby komisja nie ukarała Fernandeza po donosie Migi - nadal bylibyśmy na solidnym minusie.
Nie mam zamiaru płakać jeśli w tym bagnie jakim jest polska piłka chociaż raz się pomylą na naszą korzyść. Nie mam zamiaru udawać że polscy sędziowie są dobrzy i bezstronni albo że 3/4 klubów utrzymywanych z publicznych pieniędzy to nie jest patologia.
Sam pamiętam chore ataki na piłkarzy Wisły które pozostawały bezkarne, bez reakcji komisji ligi.