|
Czyli gdyby Komisja ligi się nie zorientowała i nie ukarała Fernandeza (i klubu) byłoby OK?
Czy byłoby tak samo OK gdyby rzecz dotyczyła piłkarza jakiegoś naszego rywala który by się zachował podobnie wobec kogoś z naszych?
Tak wiem: Miga... wbijanie noża... lajki...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|