MaLk napisał(a):

Nasza średnia klubowa daje realne obciążenie budżetu na poziomie zbliżonym do pół miliona złotych na sezon.
Sorry Serek, ale jeśli JK podchodzi do naszego budżetowania równie swobodnie jak Ty teraz, to potem... no, jest jak jest z naszymi finansami
|
Napisałeś o wielkim kontrakcie, na który nie było nas stać - prostuję tylko, że ten kontrakt nie był wielki, a realne obciążenie budżetu było dalekie od kwoty, którą teraz podajesz. Nie była to umowa, która klubowi ciążyła jakoś szczególnie mocno, jak choćby ta Fazlagica czy Młyńskiego, a Twój wpis to właśnie sugerował.
Ps. darowałbyś sobie takie "wnioski"
