serek.c2 napisał(a):

|
Na pewno chodzi Ci o Goku? Przecież on nie miał wysokiego kontraktu, nie wiem nawet czy tam była średnia klubowa, na pewno nie było to wielkie obciążenie budżetu.
|
Nasza średnia klubowa daje realne obciążenie budżetu na poziomie zbliżonym do pół miliona złotych na sezon.
Sorry Serek, ale jeśli JK podchodzi do naszego budżetowania równie swobodnie jak Ty teraz, to potem... no, jest jak jest z naszymi finansami
