Cytat:
Ani Kiko, ani Baska, ani AI niczego nie załatwią dopóki ich kandydatury nie będą mieściły się w zasięgu finansowym Królewskiego.
A, że nie będą w większości się mieściły to oczywista oczywistość.
|
Nie przesadzajmy, bo dysponujemy budżetem, który jest jednym z najwyższych w I lidze(?), jest na poziomie średniaka ekstraklasy(?) więc powinniśmy być w stanie ściągać jak na I ligę, dobrych jakościowo piłkarzy, którzy bez problemu będa robić wyniki na top3 I ligi.
Tymczasem budżet płacowy napompowany a nawet 11 piłkarzy do gry nie ma.
Jeśli najlepsze kluby w I lidze sa w stanie skompletować mocną kadrę, to tak samo u nas Kiko czy Basha, powinni być w stanie znaleźć odpowiednich piłkarzy na ten poziom rozgrywkowy. Ale tu właśnie wychodzi brak odpowiedniego rozeznania, bo przepłacać - a tym bardziej za szrot, to każdy by umiał.