Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6833
Stary 07.02.2025, 15:32
Cytat:
Ani Kiko, ani Baska, ani AI niczego nie załatwią dopóki ich kandydatury nie będą mieściły się w zasięgu finansowym Królewskiego.
A, że nie będą w większości się mieściły to oczywista oczywistość.

Nie przesadzajmy, bo dysponujemy budżetem, który jest jednym z najwyższych w I lidze(?), jest na poziomie średniaka ekstraklasy(?) więc powinniśmy być w stanie ściągać jak na I ligę, dobrych jakościowo piłkarzy, którzy bez problemu będa robić wyniki na top3 I ligi.
Tymczasem budżet płacowy napompowany a nawet 11 piłkarzy do gry nie ma.

Jeśli najlepsze kluby w I lidze sa w stanie skompletować mocną kadrę, to tak samo u nas Kiko czy Basha, powinni być w stanie znaleźć odpowiednich piłkarzy na ten poziom rozgrywkowy. Ale tu właśnie wychodzi brak odpowiedniego rozeznania, bo przepłacać - a tym bardziej za szrot, to każdy by umiał.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 07.02.2025 o godz. 15:36.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując