Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6832
Stary 07.02.2025, 15:29
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

Natomiast gdyby nie działalność donosicielska Migi, Fernández grałby do końca sezonu, ponieważ nikt o zaistniałej sytuacji poza samymi zainteresowanymi nie wiedział.
YYYY przeciez bylo to normalnie w transmisji telewizyjnej. Po gwizdku koncowym jak konczy sie mecz i komentatorzy coś tam sobie gadają a kamera pokazuje zbijajacych piatki pilkarzy pokazany tbyl Fernandez lutujacy w leb przeciwnika.

Ja ta sytuacje widzialem ogladajac mecz w domu a nie z jakiejs publikacji Migi. Kazdy kto ogladal transmisje w TV widzial to samo chyba ze wylaczyl telewizor rowno z gwizdkiem.
Ostatnio edytowane przez As : 07.02.2025 o godz. 15:39.
Odpowiedz cytując