Karherop napisał(a):

|
Bez awansu moze nie mieć wyjscia.
|
Nie mieć wyjścia - to jest klucz do całej tej układanki. Brednie o tworzeniu klubu data-driven, który będzie się rozwijać przez następne kilka lat, można oczywiście włożyć między bajki. Wszystko rozbija się o płynność finansową, która obawiam się, że się kończy.
Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której JK oddaje Wisłę Kwietniowi, jednocześnie umarzając swoje pożyczki (albo redukując je w dużym stopniu) tylko po to, żeby w ogóle WK na to wszystko spojrzał? JK traci dajmy na to na całej zabawie 10 baniek PLN, ale zrzuca z siebie jarzmo odpowiedzialności za pozostałe długi i może iść ratować świat przed AI z Chin.