39-200 napisał(a):

Chyba po Bialonskim drugi "dziennikarz" w Krakowie który napisze wszystko byleby sie klikało. Bez wzgledu na prawde i konsekwencje
Łyka wszystko jak młody pelikan.
W samej korelacji Kwietnia z JK uwazam że WK nie jest zaskoczony szumem medialnym ze strony JK. Przecież to zbyt inteligentny facet żeby sie tego nie spodziewać, tym bardziej jesli dał mu zgodę na publikację zarysu spotkania.
Czy cokolwiek z tego wyniknie? Jesli JK bedzie zdesperowany by oddac władze w klubie to tak. Bez awansu moze nie mieć wyjscia.