Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6825
Stary 07.02.2025, 13:27
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Przecież to nie o to chodzi, że on nam "zabrał"Goku, tylko o to, że on nam zdjął z listy płac piłkarza, na którego nas nie było stać i z którego nie potrafiliśmy skorzystać, ale przede wszystkim dodatkowo zapłacił godziwe pieniądze, których nikt inny by nam nie dał w tej sytuacji.

Alternatywą było to, że musielibyśmy zapłacić za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu albo trzymać go u siebie na wielkim kontrakcie nie mając pomysłu ani skąd wziąć pieniądze na jego pensję, ani jak go wykorzystać w drużynie.
Na pewno chodzi Ci o Goku? Przecież on nie miał wysokiego kontraktu, nie wiem nawet czy tam była średnia klubowa, na pewno nie było to wielkie obciążenie budżetu.
Odpowiedz cytując