39-200 napisał(a):

|
Brawo M. Miga. Przynajmniej Ty miałeś odwagę napisać to co wszyscy na tym forum wiedzą, a do tego odpowiednio podsumowałeś poziom tego naszego oblatanego w wielkim businessie prezesa.
|
O, wow. CO ZA SZOK. W klubie nie ma na nic hajsu, 0 transferowej ofensywny, nawet uzupelnienia w miejsce kontuzjowanego Carbo. Dodatkowo wjeżdża jeszcze kompromitacja transferowa z jakimś francuzem. Każdy kibic z mózgiem wie, że Wisła w tym sezonie gówno ugra i można pożyteczniej spędzać weekendy niż oglądając ten paździerz a potem w....iać się na tych matołów do poniedziałku. Sprzedaż karnetów i biletów na znicz chujowa bo ludzie już po prostu mają dość i nie widzą w tym sensu.
No i co robi nasz prezesino? PODKRĘCA ATMOSFERĘ INWESTOREM. Ta karta byla tak zgrana, że zdziwiłem się jak tutaj niektórzy zaczęli juz rozkminiać scenariusze fuzji. A tu się okazuje, że Kwiecień jest blisko przejęcia Wisły w takim samym stopniu jak był w Maju zeszłego roku


TIK TAK TIK TAK. Zegarek tyka. Trzeba się nacieszyć dostojnym tytułem drugiego najlepszego klubu sportowego w Krakowie, bo od przyszłego sezonu będziemy dumnie zajmować ostatnie miejsce na podium tego prestiżowego rankingu.