Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6822
Stary 07.02.2025, 12:58
As napisał(a):Wyświetl post
Fernandez zostal zbanowany bo jest debilem i strzelil przeciwnika w pysk. Przeciez widzial to kazdy kto ogladal mecz. To ze Mat o tym napisal nie ma najmniejszego znaczenia bo kara bylaby tak czy inaczej.
To, że Fernandez nie potrafi trzymać nerwów na wodzy wie każdy. Przed tym "uderzeniem" RAZ, że był prowokowany, DWA, że dostał łokcia w oko w 16stnace pod koniec meczu czego sędzia "nie widział", więc jakieś okoliczności zrozumienia mimo wszystko są.

Łokieć w twarz Fernandeza: 5:37 https://youtu.be/a3fyhmITa_8?si=keF2Y-fEDKLrhm8_&t=337 -chamski faul, bez konsekwencji


Natomiast gdyby nie działalność donosicielska Migi, Fernández grałby do końca sezonu, ponieważ nikt o zaistniałej sytuacji poza samymi zainteresowanymi nie wiedział.

Szkoda, że sędzia podczas meczu nie widział uderzenia Damiana Michalskiego łokciem w twarz Fernandeza, a komisja ligi dzięki Mateuszowi M. widziała "uderzenie" Fernandeza.

Nie chce już nawet wspominać o Głogowie, kiedy to Fernandez za instynktowną samoobronę otrzymał czerwień, natomiast przeciwnik za chamski i zamierzony stempel nie otrzymał tego samego koloru kartki.

Urestwo i tyle.

"Przeciez widzial to kazdy kto ogladal mecz. " - nie widział to każdy i nie nagrała to żadna kamera prócz telefonu Migi.



"Zdarzenie nagrał Mateusz Miga z TVP Sport. Widać na nim schodzących do szatni zawodników Wisły Płock, ......"
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.02.2025 o godz. 13:00.

Odpowiedz cytując