|
Ten krętacz znowu próbuje przykryć swoje nieudolne działania bajkami o prowadzeniu rozmów z potencjalnym inwestorem i jak widać po reakcjach brawoszefów z twitera próbuje udanie.Oczywiście wiedział,że bajka w stylu mady już nie przejdzie więc mamy chętnego wymienionego z imienia i nazwiska.
Jak widać jednak nawet i tak postawiona sprawa doprowadza do zgrzytów w obozie Kwietnia.
Z innej beczki-pytam bo nie wiem czy jest to w jakiś sposób określone w przepisach,zakładając,że Wieczysta awansuje a my zostaniemy w lidze to jak organizator rozgrywek zachowałby się w sytuacji gdy dwa kluby z jednego poziomu będą miały tego samego właściciela?
|