Czy ja się mylę czy już raz Zaskroniec opowiadał bajki, że co by się nie działo, nawet jakby ktoś (MADA) przejął klub, to on zostaje i będzie tu działał ku chwale ukochanej Wisły? Xd
Chłop gra va banque, dzięki Wiśle ma atencję i pole do wygłaszania swoich wizji świata. Siedzi w AI czyli branży przyszłości i ciągle chce być na świeczniku jako ten, który ma dobre pomysły, ma wizję, jako ten którego zna "cała" Polska więc warto od niego brać jego produkty.
W tym wywiadzie u Rymanowskiego rozwaliło mnie to jak sie wymadrza, że w Polsce nie umiemy współpracować, robić projektów, dobierać ludzi do pracy, a sam w Wiśle nie potrafi stworzyć podstawowych struktur w sztabie

niezły szef
