Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Przecież nawet Kwiecień nie zakładał, że utrzyma forme. Poza tym myślał, że Fred da nam wiecej
Prawda jest taka, że Goku był źle wykorzystywany, a i tak strzelił 10 bramek... Przydałby się jak złoto.
39-200 napisał(a):

Brawo dla Migi można bić jedynie za zbanowanie Fernandeza do końca sezonu spadkowego.