Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6817
Stary 07.02.2025, 11:24
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
z tą pomocą z zabraniem Goku to bym sie nie rozpedzał

https://lkslodz.pl/aktualnosci/spari...ieczysta-12-2/
Przecież nawet Kwiecień nie zakładał, że utrzyma forme. Poza tym myślał, że Fred da nam wiecej

Prawda jest taka, że Goku był źle wykorzystywany, a i tak strzelił 10 bramek... Przydałby się jak złoto.

39-200 napisał(a):Wyświetl post
Brawo M. Miga....
Brawo dla Migi można bić jedynie za zbanowanie Fernandeza do końca sezonu spadkowego.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.02.2025 o godz. 11:26.

Odpowiedz cytując