https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...a-z-milionerem
Matko Boska... My się go nigdy nie pozbędziemy. Przywarł do tego klubu na amen. Zakładam, że nawet jako mniejszościowy udziałowiec będzie latał po szatni z głośnikiem :/
Edit:
https://sport.tvp.pl/84919790/sny-o-...krolewskim/amp
Brawo M. Miga. Przynajmniej Ty miałeś odwagę napisać to co wszyscy na tym forum wiedzą, a do tego odpowiednio podsumowałeś poziom tego naszego oblatanego w wielkim businessie prezesa.