Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
 
Od: 05.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6816
Stary 07.02.2025, 11:15
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...a-z-milionerem

Matko Boska... My się go nigdy nie pozbędziemy. Przywarł do tego klubu na amen. Zakładam, że nawet jako mniejszościowy udziałowiec będzie latał po szatni z głośnikiem :/

Edit:
https://sport.tvp.pl/84919790/sny-o-...krolewskim/amp

Brawo M. Miga. Przynajmniej Ty miałeś odwagę napisać to co wszyscy na tym forum wiedzą, a do tego odpowiednio podsumowałeś poziom tego naszego oblatanego w wielkim businessie prezesa.
Ostatnio edytowane przez 39-200 : 07.02.2025 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując