Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6815
Stary 07.02.2025, 09:36
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Przecież rozmowy z Kwietniem i pomoc Kwietnia odbywa się ciągle. Zaskroniec tu nic nowego nie powiedział, on tylko dalej gra na czas. "Będzie, zrobimy, zobaczymy, trzeba czasu". Te same gadki są cały czas, o AI, o każdym trenerze, o przejęciu przez MADA.
A, że Kwiecień jest kibicem Wisły i ten klub ma w sercu to sobie gada z tym pajacem i jak może to pomaga, np. ściągając do siebie Goku. Mówienie o współpracy szerokorozumianej to mówienie o niczym, bo może się to zacząć i skończyć na np wypożyczaniu sobie zawodników, a może się to objawić w przejęciu udziałów klubu.

Zaskroniec wie co robić i mówić żeby wychodziło, że prężenie działa. Tak na prawdę jego robota polega na rozmawianiu o wszystkim i o niczym, a później chwaleniu się na x czy w wywiadach.
Chłop jakby miał honor to by zamknął mordę, co najmniej do czerwca, do awansu. Po zapowiedziach na temat wzmocnień zimą itd i efekcie tego, czyli 0 wzmocnień, to by nawet się wstydził odzywać obecnie na inny temat.
z tą pomocą z zabraniem Goku to bym sie nie rozpedzał

https://lkslodz.pl/aktualnosci/spari...ieczysta-12-2/
Odpowiedz cytując