|
Nasze rozeznanie jakiegokolwiek rynku, nawet naszego jest zerowe z prostego powodu - od lat "scouting" opiera się na osobach i ich notesikach, a nie systemowo zbudowanej siatce wyszukiwania. To powinien być priorytet dla hasła w co zainwestować.
Poletanovic brzmi sensownie, tyle że my go pamiętamy sprzed 3 lat, w jakiej formie jest obecnie - chyba nikt nie wie. My mamy za niego coś płacić? Gamechangerem raczej nie będzie, zabijcie mnie, ale chyba naprawdę wolałbym duet Duda - Igbe.
|