s1mone napisał(a):

Ja wiem, że Królewski to bajkopisarz.
Z drugiej strony wypowiedział się konkretnie - o konkretniej osobie. Poważnym człowieku i biznesmenie jakim jest Kwiecień.
Tutaj raczej nie mógłby sobie pozwolić na kłamstwo, bo wyżej zainteresowany by je od razu zdementował - i Jaruś byłby w czarnej.
Także rozmowy raczej na pewno się toczą.
|
Też uważam, że to niemożliwe aby to była w 100% ściema bo to grozi zbyt ostrą kontrą.
Przy czym to niestety o niczym nie świadczy. Środowisko wokół (?) WK regularnie puszcza ploty o zainteresowaniu i do tej pory zawsze to się kończyło chwilką atencji i rozmyciem. Także ja osobiście nie wiąże zgody WK na lekkie medialne podpalenie z jakąś realną decyzją.
Ale nie żebym nie trzymał kciuków. Nawet gdyby to było 5% szansy.