BCGorlice napisał(a):

Napisz proszę, że to ironia.
|
Oczywiście, że ironia. Wychodzi na to, że nasz polski Elon nawet o swojej "dziedzinie" bajdurzy.
Co do wykształcenia Jarosława - zapewne mi, głupkowi bez szkoły nie wypada się wypowiadać, ale to dość oczywiste, że AGH ze studiów humanistycznych nie słynie, a WSZiB w tamtych latach był na poziomie słynnego KSW.