emjot napisał(a):

wrzutka JK narobiła coponiektórym nadzieję na "fuzję" i awans do eksy
g. będzie a nie fuzja, bo to typowe odwracanie uwagi i wrzucanie tematu zastępczego
jedyne co będzie to bankrut z Reymonta
a nie jakieś KS Wisła Kraków pod dumnym sztandarem z Wieczystej
|
Zadnej fuzji nie bedzie ale pogadac sobie teoretycznie mozna zeby nudny dzien w pracy szybciej zlecial.