Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6801
Stary 06.02.2025, 11:39
emjot napisał(a):Wyświetl post
wrzutka JK narobiła coponiektórym nadzieję na "fuzję" i awans do eksy

g. będzie a nie fuzja, bo to typowe odwracanie uwagi i wrzucanie tematu zastępczego

jedyne co będzie to bankrut z Reymonta
a nie jakieś KS Wisła Kraków pod dumnym sztandarem z Wieczystej
Zadnej fuzji nie bedzie ale pogadac sobie teoretycznie mozna zeby nudny dzien w pracy szybciej zlecial.
Odpowiedz cytując