wrzutka JK narobiła coponiektórym nadzieję na "fuzję" i awans do eksy
g. będzie a nie fuzja, bo to typowe odwracanie uwagi i wrzucanie tematu zastępczego
jedyne co będzie to bankrut z Reymonta
a nie jakieś KS Wisła Kraków pod dumnym sztandarem z Wieczystej
