sandomingo napisał(a):

Ten człowiek kłamie na każdym kroku...
Aktualnie, żeby przykryć dramatyczną sytuację finansową i osłabienie drużyny wymyślił wątek rzekomego przejęcia klubu przez Kwietnia, co absolutnie nie będzie miało miejsca.
Oczywiście pewien usłużny redaktor napisał też o tym artykuł i ploteczka poszła w świat a przede wszystkim do wszystkich brawoszefów.
|
Nie mam pojęcia czy będzie miało miejsce czy nie i przyjmuję, że to może być jakaś złożona intryga Jarosława, ale jednak pomijacie w tej układance jeden zasadniczy fakt - on już w tym nie uczestniczy sam, to inna sytuacja niż .......enie o Marcelo, LLonchu czy Carlitosie. Żeby posługiwać się Karczem czy pisać samemu o planach musiał mieć zgodę samego W. Kwietnia. Nie odważyłby się robić mu koło dupy bez jego wiedzy. A skoro tak to coś na rzeczy jest. Co nie zmienia faktu, że skończyć się może tak jak zawsze.