Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24307
Stary 06.02.2025, 08:35
Markus napisał(a):Wyświetl post
Moltenis był udanym ruchem i prawdziwym wzmocnieniem.
Za te pieniadze i patrząc że łapanki po testach - OK, choc pierwsze jego miesiace byly kiepskie. Nigdy też się nie dowiemy co by bylo gdyby Colley grał wowczas regularnie zamiast niego. Mial on wowczas fatalna formę, co szczegolnie pokazal z ŁKSem. Pol roku byl naszym najlepszym stoperem.

W kontekscie samych ruchow transferowych to będę jednak zdziwiony jesli do konca okna kadra sie juz kompletnie nie zmieni. Ot taka czutka.
Odpowiedz cytując