Markus napisał(a):

|
Moltenis był udanym ruchem i prawdziwym wzmocnieniem.
|
Za te pieniadze i patrząc że łapanki po testach - OK, choc pierwsze jego miesiace byly kiepskie. Nigdy też się nie dowiemy co by bylo gdyby Colley grał wowczas regularnie zamiast niego. Mial on wowczas fatalna formę, co szczegolnie pokazal z ŁKSem. Pol roku byl naszym najlepszym stoperem.
W kontekscie samych ruchow transferowych to będę jednak zdziwiony jesli do konca okna kadra sie juz kompletnie nie zmieni. Ot taka czutka.