Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6750
Stary 05.02.2025, 17:29
Oczywistym, że bedzie fuzja predzej czy później, jako jedyny ratunek. A kibice mogą sobie naskakać. Charakterni już dawno przestali być. W innym wypadku Królewski już dawno byłby wywieziony na taczkach.

Tak jak w Poznaniu, w końcu się z tym pogodzą. No to czekamy na awans Wieczystej, bo nasz jest nierealny.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 05.02.2025 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując