|
Oczywistym, że bedzie fuzja predzej czy później, jako jedyny ratunek. A kibice mogą sobie naskakać. Charakterni już dawno przestali być. W innym wypadku Królewski już dawno byłby wywieziony na taczkach.
Tak jak w Poznaniu, w końcu się z tym pogodzą. No to czekamy na awans Wieczystej, bo nasz jest nierealny.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 05.02.2025 o godz. 17:32.
|