Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6748
Stary 05.02.2025, 16:14
Tantal napisał(a):Wyświetl post
no właśnie mi nie chodzi o sytuację, w której gramy na licencji Wieczystej tylko takiej, kiedy Kwiecień (albo ktokolwiek inny) kupuje licencję obecnej Wisły w ramach zakupu masy upadłościowej obecnej SSA i GRA DALEJ NA LICENCJI OBECNEJ WISŁY. Pytanie do lepiej znających przepisy - czy coś takiego jest w ogóle możłiwe. Tzn. czy przy ogłoszeniu bankructwa PZPN nie kasuje licencji podmiotowi, który zbankrutował
Uhm nie da sie kupic licencji.

Co to jest licencja w polskich warunkach (nie jak w USA gdzie sobie mozesz kupowac miejsce w lidze od jakiegos klubu)?

Licencja do dokument potwierdzajacy, ze masz na tyle pieniedzy oraz infrastrukture odpowiednia to partycypacji w lidze. Co rok kazdy klub (ich dedykowana spolka) przedstawia dokumenty na podstawie ktorych ta konkretna spolka otrzymuje pozwolenie gre w lidze na jeden sezon.

To jest tak jak ty bys mial uprawnienia na wozek widlowy na rok i bys umarl majac wielkie dlugi i ja bym od komornika kupil ten papierek. No raczej nie bylyby on juz wazny bo byl wydany dla ciebie na podstawie jakichstam warunkuw ktore ty spelniales.
Ostatnio edytowane przez As : 05.02.2025 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując