Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29772
Stary 04.02.2025, 23:04
Adryan napisał(a):Wyświetl post
Letkiewicz na chwilę obecną to ma dużo farta, bo jak popełnia błędy to w meczach, które już są przesądzone, chociażby przy 5:1 w Stalowej Woli zrobił typowy juniorski błąd i akurat było mu to wybaczone i się nie rozeszło szerokim echem. Tak to powinno wyglądać generalnie, żeby właśnie takie ewentualne błędy wynikające z braku doświadczenia/ogrania zdarzały się przy meczach, gdzie i tak wygramy różnicą kilku bramek, niż przy jakimś stykowym 0:0 zawalić babola na 0:1 dla przeciwnika, to mu mocno pomaga.

Kutwa na środku obrony gra poprawnie, zupełnie inaczej niż na DP, gdzie kompletnie się nie odnajduje, może faktycznie kluczem do sukcesu było tutaj przesunięcie go na pozycję, gdzie jest bardziej poza grą, bo gdy piłka przechodzi bezpośrednio przez niego i stanowi jakiś element rozegrania to miękkie nogi i chłopak się gubi, a jeśli zdarzy się błąd to jest cała druga linia, żeby go naprawić, w sytuacji gdy jest wystawiany na DP to kto ma jego błędy asekurować? Rodado? Zwoliński? Ot cała filozofia. Wcale się nie zdziwię, jeśli zacznie się zaraz kombinowanie przy ubogości kadrowej i będziemy wychodzić Uryga - Biedrzycki, Igbekeme na 6, a Duda na 8 i zmiennikiem Igbekeme będzie Kutwa i powtórka z rozrywki jest gwarantowana.
I tak, i nie. Przede wszystkim Letkiewicz i Kutwa wygrali rywalizację sportową.

Chichkan walił babole zanim usiadł na ławce a Broda to parodysta regularnie mijający się z piłką, co jakiś czas wpuszczający gola za kołnierz. Letkiewicz na ich tle jest zwyczajnie lepszy, razem z babolami i ze zbytnią pewnością siebie. Nikt normalny po straconym golu nie powie "Broda by to obronił" (jest kilku nienormalnych fanów jego talentu, ale opinie ludzi nienormalnych przesadnie nie rezonują).

Na stoperze jest jeszcze lepiej: dwóch wolnych kloców z masą zawalonych goli i rekordem kartek. Kutwa w sumie nie popełniał błędów czym w ogóle zabija dyskusję, ale ile by on musiał zawalić żeby chociaż zbliżyć się do naszego dynamicznego duo?
Łasickiego nie liczę bo to jest kpina z kibiców i zdrowego rozsądku że został przedłużony.

Chłopaki wygrali rywalizację sportową. Ktoś powie że rywalizowali z ofiarami losu i będzie miał rację, ale nawet pomimo tego zagrali dobrą rundę. Naprawdę dobrą. Nawet gdyby zlikwidowali przepis o młodzieżowcu pomiędzy rundami - nie wyobrażam sobie żeby usiedli na ławce.

Są tu oczywiście osoby takie jak Karherop które najchętniej by np. Baenę sprzedały (bo rzekomo nie będzie już lepszy) żeby sztucznie zrobić miejsce rozmaitym Piotrusiom (mimo że są do dupy nawet w rezerwach), ale to już patologia...

Cieszmy się z tego co jest.

@Markus - przynajmniej jest więcej osób na forum
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.02.2025 o godz. 02:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując