|
Letkiewicz na chwilę obecną to ma dużo farta, bo jak popełnia błędy to w meczach, które już są przesądzone, chociażby przy 5:1 w Stalowej Woli zrobił typowy juniorski błąd i akurat było mu to wybaczone i się nie rozeszło szerokim echem. Tak to powinno wyglądać generalnie, żeby właśnie takie ewentualne błędy wynikające z braku doświadczenia/ogrania zdarzały się przy meczach, gdzie i tak wygramy różnicą kilku bramek, niż przy jakimś stykowym 0:0 zawalić babola na 0:1 dla przeciwnika, to mu mocno pomaga.
Kutwa na środku obrony gra poprawnie, zupełnie inaczej niż na DP, gdzie kompletnie się nie odnajduje, może faktycznie kluczem do sukcesu było tutaj przesunięcie go na pozycję, gdzie jest bardziej poza grą, bo gdy piłka przechodzi bezpośrednio przez niego i stanowi jakiś element rozegrania to miękkie nogi i chłopak się gubi, a jeśli zdarzy się błąd to jest cała druga linia, żeby go naprawić, w sytuacji gdy jest wystawiany na DP to kto ma jego błędy asekurować? Rodado? Zwoliński? Ot cała filozofia. Wcale się nie zdziwię, jeśli zacznie się zaraz kombinowanie przy ubogości kadrowej i będziemy wychodzić Uryga - Biedrzycki, Igbekeme na 6, a Duda na 8 i zmiennikiem Igbekeme będzie Kutwa i powtórka z rozrywki jest gwarantowana.
|