Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29768
Stary 04.02.2025, 16:50
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Ja uaktywniłem się po kontuzji Starzyńskiego, wpisów Królewskiego nie śledzę.



Czym innym jest krytyka, nawet ostra. Nie mam żadnych złudzeń co do tego, że ludzie kiedykolwiek będą dla siebie mili, zwłaszcza w anonimowym internecie.


Czym innym jest jebanie chłopaka w momencie, kiedy złapał kontuzję. Napisz, że pozostanie to bez wpływu na grę Wisły, bo Starzyński był i tak w rezerwach. To stwierdzenie i tak dosadne (i prawdziwe). Ale nie nazywaj go szrotem, nie obrażaj. Zwłaszcza, że jest to piłkarz drużyny, której kibicujesz ergo jest to piłkarz, któremu kibicujesz. A przynajmniej powinieneś.


PS Piotr Starzyński ma 20 lat, nazywanie go Piotrusiem jest protekcjonalizmem.



PPS A ty, wolfy, jesteś jednostką głęboko toksyczną i patologiczną. Być może jebanie wszystkich wokół pozwala ci wyładować frustrację albo dowartościowuje cię, ale w skali globalnej u forumowiczów powoduje dystres, a u przygodnych czytelników poczucie zażenowania. Gdyby to forum choć trochę się szanowało, dawno wyleciałbyś stąd na zbity pysk.
gdyby istniała tu jakakolwiek moderacja
po tym gościu nie zostałby nawet ślad na klawiaturze
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując