Witalis napisał(a):

Ja uaktywniłem się po kontuzji Starzyńskiego, wpisów Królewskiego nie śledzę.
Czym innym jest krytyka, nawet ostra. Nie mam żadnych złudzeń co do tego, że ludzie kiedykolwiek będą dla siebie mili, zwłaszcza w anonimowym internecie.
Czym innym jest jebanie chłopaka w momencie, kiedy złapał kontuzję. Napisz, że pozostanie to bez wpływu na grę Wisły, bo Starzyński był i tak w rezerwach. To stwierdzenie i tak dosadne (i prawdziwe). Ale nie nazywaj go szrotem, nie obrażaj. Zwłaszcza, że jest to piłkarz drużyny, której kibicujesz ergo jest to piłkarz, któremu kibicujesz. A przynajmniej powinieneś.
PS Piotr Starzyński ma 20 lat, nazywanie go Piotrusiem jest protekcjonalizmem.
PPS A ty, wolfy, jesteś jednostką głęboko toksyczną i patologiczną. Być może jebanie wszystkich wokół pozwala ci wyładować frustrację albo dowartościowuje cię, ale w skali globalnej u forumowiczów powoduje dystres, a u przygodnych czytelników poczucie zażenowania. Gdyby to forum choć trochę się szanowało, dawno wyleciałbyś stąd na zbity pysk.
|
gdyby istniała tu jakakolwiek moderacja
po tym gościu nie zostałby nawet ślad na klawiaturze