Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29764
Stary 04.02.2025, 14:23
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
ale mówimy tylko o Polakach ? Bo jeśli nie, to przypominam sobie również Chrapka, Carlosa Silvę, nawet wyśmiewany często Małecki coś tam pokopał nie najgorzej. Na 1ligowym poziomie i wyżej to również Nalepa.
Piszesz o czasach przed trio i o młodych Polakach.
Chrapek raz że za Cupiała, dwa - myśmy go przecież sprzedali.
Małecki to wzorcowy przykład wejścia młodego piłkarza do zespołu. Poza tym - znów czasy Cupiała.

I to są wychowankowie, myśmy ich wprowadzili do dorosłej piłki, u nas debiutowali.

A przykładem z dawnych dobrych czasów kogoś niepotrzebnie odstrzelobego jest Mączyński, ew. Burliga. Tyle że - też wychowankowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując