adam_09 napisał(a):

|
ale mówimy tylko o Polakach ? Bo jeśli nie, to przypominam sobie również Chrapka, Carlosa Silvę, nawet wyśmiewany często Małecki coś tam pokopał nie najgorzej. Na 1ligowym poziomie i wyżej to również Nalepa.
|
Piszesz o czasach przed trio i o młodych Polakach.
Chrapek raz że za Cupiała, dwa - myśmy go przecież sprzedali.
Małecki to wzorcowy przykład wejścia młodego piłkarza do zespołu. Poza tym - znów czasy Cupiała.
I to są wychowankowie, myśmy ich wprowadzili do dorosłej piłki, u nas debiutowali.
A przykładem z dawnych dobrych czasów kogoś niepotrzebnie odstrzelobego jest Mączyński, ew. Burliga. Tyle że - też wychowankowie.