Patryko napisał(a):

|
Żeby też nie było tak, że w lecie Angela oddamy za jakieś grosze, byle zejść z jego nadmuchanego kontraktu.
|
Myślę, że Kwiecień nie naciągnie Wisły, zapłaci uczciwą cenę. Oczywiście żaden milion euro jak śnią niektórzy ale na prąd w Myślenicach wystarczy.