Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6707
Stary 04.02.2025, 12:43
Adryan napisał(a):Wyświetl post
Zrobiliśmy wielki błąd z tym Sukiennickim, wtedy kiedy był grzany temat po meczu z Rapidem, jeśli było tam poważne zainteresowanie a nie bajki z mchu i paproci i gadki, żeby podbić jego wartość. Zrestą wówczas nie oszukujmy się coś tam zaczynała jego wartość rosnąć, bo początek miał obiecujący i zamiast go sprzedać na zasadzie takiej jak robią teraz niektóre kluby, sprzedaż + wypożyczenie powrotne do nas na ten sezon to byłaby 10-krotna przebitka jak nie większa.
Nie było żadnego zainteresowania. Koleś z TVP zażartował a idioci pociągnęli temat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując