Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29761
Stary 04.02.2025, 12:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Może jednak zastanowimy się trochę poważniej dlaczego "Starzyński to (...)piłkarz, który przegrywa zdrową rywalizację o miejsce w składzie od lat"?

Jeśli zostają w Wiśle, stają się coraz słabsi, jeśli odchodzą - w dużej części rozwijają się i sprawdzają pod okiem dobrego sztabu trenerskiego.
No właśnie.
Dlaczego Piotruś przepadł mimo, że za takiego pewnego niemieckiego trenera grał nieźle ?
Dlaczego taki Młynek, który w Arce grał naprawdę dobrze ( tu nie potrzeba skauta, każdy kto chciał to to widział) u nas przepadł?
Krakoskie powietrze?
Odpowiedz cytując