Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29759
Stary 04.02.2025, 12:09
Może jednak zastanowimy się trochę poważniej dlaczego "Starzyński to (...)piłkarz, który przegrywa zdrową rywalizację o miejsce w składzie od lat"?

Przecież na początku zapowiadał się nieźle.
A potem stało się z nim to samo, co z 99% (nie pytajcie jak to wyliczyłem) startujących obiecująco młodzieżowców, czy innych piłkarzy w Wiśle.

Jeśli zostają w Wiśle, stają się coraz słabsi, jeśli odchodzą - w dużej części rozwijają się i sprawdzają pod okiem dobrego sztabu trenerskiego.

Teraz tego nie sprawdzimy (kontuzja), ale gdyby Starzyński był odpowiednio prowadzony być może to z nim inni przegrywaliby rywalizację.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując