Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29757
Stary 04.02.2025, 10:13
Widzę że paranoja się poglębia. Teraz Piotruś Starzyński jest "zaszczuwany". Według AS-a dzieje się to bez żadnych racjonalnych przesłanek, ot - kibice muszą się kogoś czepiać

Nic że kompromituje się piłkarsko od czterech lat i przed kontuzją kopał się po czole w naszych trzecioligowych rezerwach - najważniejsze są jego uczucia.

Tylko podobno to jest klub zawodowy i podobno walczymy o awans do Ekstraklasy. Widzę jednak że wielu tutaj ma zupełnie inne priorytety...

P.S. Rozumiem że się chłopaki uaktywniliście po wpisie Królewskiego
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.02.2025 o godz. 10:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując