Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29756
Stary 04.02.2025, 09:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że swego czasu Jan Tomaszewski był pozwany przez Perquisa za klasyfikowanie go w klasie "odpadów" z Francji.
Pozew został co prawda wycofany, ale zaistniał w przestrzeni publicznej.
A "szrot" jest niczym innym niż takim "odpadem", "śmieciem".

Po zastanowieniu powinno się więc raczej go nie używać w stosunku do własnych piłkarzy.
W Wisle od zawsze musial sie znalezc przynajmniej jeden pilkarz, ktory byl permanentnie zaszczuwany przez kibicow. W czasach "przedinternetowych" odbywalo sie to glownie na stadionie a obecnie rowniez online.
Pamietam jak je*any byl Kaliciak, Jop, Kukielka, Dawidowski, Boguski a nawet Brozek kiedy gral sezon z kontuzja i na srodkach przeciwbolowych.

Niektorzy w krytyce nie maja zadnych hamulcow.
Odpowiedz cytując