FraMat napisał(a):

Przypominam, że swego czasu Jan Tomaszewski był pozwany przez Perquisa za klasyfikowanie go w klasie "odpadów" z Francji.
Pozew został co prawda wycofany, ale zaistniał w przestrzeni publicznej.
A "szrot" jest niczym innym niż takim "odpadem", "śmieciem".
Po zastanowieniu powinno się więc raczej go nie używać w stosunku do własnych piłkarzy.
|
W Wisle od zawsze musial sie znalezc przynajmniej jeden pilkarz, ktory byl permanentnie zaszczuwany przez kibicow. W czasach "przedinternetowych" odbywalo sie to glownie na stadionie a obecnie rowniez online.
Pamietam jak je*any byl Kaliciak, Jop, Kukielka, Dawidowski, Boguski a nawet Brozek kiedy gral sezon z kontuzja i na srodkach przeciwbolowych.
Niektorzy w krytyce nie maja zadnych hamulcow.