Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6692
Stary 04.02.2025, 09:44
Nie będzie kabaretu. Będzie chór.

Przecież nasz Wielce Panujący i Decydujący ma klasyczne poczwórne rozdwojenie jaźni.

Zmiana zdania co 5 minut. Raz mówi ze nas stać. raz mówi że nas nie stać.

Raz, że będą transfery, raz że nie będzie.

Raz wychwala pd niebiosa Kibiców, zeby dzień później jebać kogoś i obrażać na X.

Czy leci z nami pilot?

W tej sytuacji potencjalne baraże i normalne funkcjonowanie Klubu będę odbierał jako duze wyzwanie.

I pomyśleć, że taki Pan Kwiecień mało mówi, dużo robi, kbicuje Wiśle i rozwija inny krakowski klub...
Odpowiedz cytując