Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29749
Stary 03.02.2025, 23:13
Tak sobie myślę… Czy byłoby dla Was wielką trudnością pisać o naszych piłkarzach, nawet gdy nie spełniają Waszych oczekiwań, inaczej niż „szrot” itp.? To jest hejt (i to ciężki, szrot to przecież odpady, złom).

Starzyński miał kontakt ze starymi piłkarzami Wisły i pewnie raz na jakiś czas odwiedza to forum. Pewnie wejdzie tu poczytać o sobie, już i tak przybity kontuzją.

Trzymam kciuki za jego powrót do zdrowia. Na pewno wróci do grania i wierzę, że na poziomie zawodowym. Mam nadzieję, że nie zmarnuje okresu rehabilitacji, wykorzysta go, pracując nad wszystkim, nad czym można pracować z jedną zdrową nogą.
Odpowiedz cytując