Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8555
Stary 03.02.2025, 20:37
Patryko napisał(a):Wyświetl post
A pamiętacie perypetie Łukasza Garguły? Ten to miał w kolanie lej po bombie.
Ostatnie 3 lata w Wisle mial naprawde spoko, na tyle by nie łapać juz kontuzji i trzymac Wisłę na 5-8 pozycji w lidze.
Odpowiedz cytując