Cytat:
Gość ma myszy w głowie niestety, udowodnił to po raz tysięczny.
Zamiast się choć raz zamknąć to pier. od rzeczy, coraz gorzej z nim.
|
Gość rozgryza enigmę polskiej piłki i jak widać dobrze mu idzie, a Ty się czepiasz.
Wychodzi na to, że w Wiśle chłopaki wszystko dobrze robią. Jeden sobie radzi w primaverze, drugi w Legii, a trzeci talent co się rodzi raz na milion gra u nas i być może w ciągu pół roku, maks do roku, będzie stanowił trzon reprezentacji Polski.
Także jeśli chodzi o akademię Wisły to już jesteśmy na finiszu rozgryzania enigmy. Pozostało jedynie umieć zatrzymywać młodych zdolnych w klubie i jak już zostaną to ich nie popsuć jak Krzyżanowskiego.
Oby tylko teraz nikt nie wpadł na jakiś głupi pomysł ze zmianami w akademii ;/