Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
6674
03.02.2025, 14:35
wierność83
napisał(a):
A to widzieli?
Mistrz. Nieważne, że klubowi się nie udało go zatrzymać, że to już kolejny stracony młodzieżowiec, to też można obrócić w sukces - dobrze gra w Legii, na rzecz której go Wisła straciła.
I jeszcze ten populistyczny wtręt o byciu Polakiem na deser.
Jakby były rozgrywki pudrowania rzeczywistości to Królewski grałby w LM
Gość ma myszy w głowie niestety, udowodnił to po raz tysięczny.
Zamiast się choć raz zamknąć to pier. od rzeczy, coraz gorzej z nim.
doktor granat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doktor granat
Znajdź inne posty napisane przez doktor granat