Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6674
Stary 03.02.2025, 14:35
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
A to widzieli?



Mistrz. Nieważne, że klubowi się nie udało go zatrzymać, że to już kolejny stracony młodzieżowiec, to też można obrócić w sukces - dobrze gra w Legii, na rzecz której go Wisła straciła.
I jeszcze ten populistyczny wtręt o byciu Polakiem na deser.
Jakby były rozgrywki pudrowania rzeczywistości to Królewski grałby w LM
Gość ma myszy w głowie niestety, udowodnił to po raz tysięczny.
Zamiast się choć raz zamknąć to pier. od rzeczy, coraz gorzej z nim.
Odpowiedz cytując