Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29746
Stary 03.02.2025, 14:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zacznijmy od tego ze u nas sie tak samo krytykuje transfery, jak i ich brak. Krytykuje sie probe uksztaltowania marnych juniorow tak samo jak ich odstrzeliwanie. Krytykuje sie ligowych wyrobnikow, tak samo jak sprowadzanie wagonu szrotu zza granicy. W zasadzie wszystko co robi klub może sie spotykać z krytyka i sie spotyka. Taki mamy klimat. I tak jest w wiekszowci klubow, ale ciezko porownac społeczność i medialnosc do takiej Termaliki.
To fakt. U nas 80-90% trafiających tu piłkarzy z definicji ma etykietkę szrot, nieudacznik, parodysta. Wynika to, jak już to zastało powiedziane, z ogromnych, nieadekwatnych do obecnej sytuacji aspiracji kibiców. Oczywiście to wcale nie usprawiedliwia ewidentnych błędów zarządu.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wisla szuka od lat drogi na skróty i niestety grzebie w pilkarskich śmieciach l. I tak, wolalbym inna filozofie. Nie wiem czy klub tylko ma na to czas. A na pewno nie ma pieniedzy. A 1 ligowi wyrobnicy i negocjacje z ich klubami swoje kosztuja.
No właśnie, u nas podstawową polityką jest brak polityki.
Zmienność i chaotyczność.
A wystarczy popatrzyć na takie przykłady jak Gieksa czy Puszcza.
Oni postawili na "pierwszoligowych wyrobników", w dodatku w większości Polaków, wywalczyli awans i całkiem przyzwoicie radzą sobie w ekstraklasie.
Tą samą drogą idzie teraz Termalica.

A my? Szkoda gadać...
Odpowiedz cytując