Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6672
Stary 03.02.2025, 13:49
Komentując tweet o Urbańskim, wyobrażam sobie taki wpis Prezeska:

Czekam, kiedy cracovia zdobędzie mistrza Polski , to w końcu jedyny reprezentant naszego miasta w ekstraklasie.
Czego jako w szczególności Krakowianin, a potem prezes Wisły Kraków, szczerze życzę.
Odpowiedz cytując