Komentując tweet o Urbańskim, wyobrażam sobie taki wpis Prezeska:
Czekam, kiedy cracovia zdobędzie mistrza Polski , to w końcu jedyny reprezentant naszego miasta w ekstraklasie.
Czego jako w szczególności Krakowianin, a potem prezes Wisły Kraków, szczerze życzę.
