Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8537
Stary 03.02.2025, 12:36
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Z wywiadu z Jopem na stronie oficjalnej wynika, że:
1) Carbo raczej nie wróci do gry w tej rundzie
2) Nie wiadomo czy i kiedy wróci Rodado. .
Nigdzie nie napisal ze Carbo nie wróci, tylko że trzeba na niego czekac najdłużej. Ja obstawiam że za jakis miesiac zacznie biegac, a do gry byc moze za 2 miesiace. A o Rodado to slowa rzucane od tak. Igbekeme wg JK nie wiadomo w ogole czy mial byc do gry w marcu.

Nawet jak ma sie okazać że wróci za 2 miesiące to bedzie oznaczać że ominie go... 5 wiosennych kolejek, wliczajac w to przerwe na kadre.

Co dla nas jest najważniejsze, kluczowy będzie dla nas kwiecien-maj - 10 kolejek + superpuchar + ewentualne baraże. Kluczowa będzie forma i stan osobowy na ten okres.

Z wywiadu z Jopem bardziej uderza że ma tylko 21 graczy z pola do gry wliczając juniorow. Rywalizacja na polowie poylzycji jest czysto teoretyczna.
Odpowiedz cytując