Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6667
Stary 03.02.2025, 12:25
A to widzieli?

Cytat:
Zabrzmi to zapewne dziwnie, ale mega mnie cieszy, że Wojciech Urbański - który spędził trochę czasu w Akademii
@WislaKrakowSA
rozgrywa kolejny mecz w
@LegiaWarszawa
- wygrywając rywalizację z innymi zawodnikami Akademii Legia Warszawa. To znaczy, że mimo ograniczeń infrastrukturalnych i problemów ze szkoleniem w przeszłości
@WislaKrakowSA
wykonuje solidną pracę w zakresie szkolenia.

Jeśli dodamy do tego, że Wojtek ma wybitnie inteligentnych rodziców (umysły ściśle - w tym tatę z którym to dziś mam kontakt) to przed chłopakiem wielka kariera - czego jako w szczególności Polak potem prezes Wisły Kraków mu szczerze życzę.
Mistrz. Nieważne, że klubowi się nie udało go zatrzymać, że to już kolejny stracony młodzieżowiec, to też można obrócić w sukces - dobrze gra w Legii, na rzecz której go Wisła straciła.
I jeszcze ten populistyczny wtręt o byciu Polakiem na deser.
Jakby były rozgrywki pudrowania rzeczywistości to Królewski grałby w LM
Odpowiedz cytując