Karherop napisał(a):

Podczas zgrupowania w Turcji Piotr Starzyński doznał zerwania więzadeł krzyżowych i uszkodzenia łąkotki..
Basha jak mial czutke że go trzeba sprzedac to mógł to zrobić... A tak bedzie tak jak Fazlagic, wylacznie obciazeniem dla budzetu do 30.06.2026
|
Matko... Najpierw Olejarka, teraz on. Co za pech.
Raczej już u nas nie pogra.
Trzeba go było sprzedać bo był bezużyteczny piłkarsko a nie dlatego że Basha jest medium i mógł przewidzieć że chłopakowi kolano pójdzie. Druga sprawa - czy byli chętni? Ale tacy na serio zainteresowani kupnem...
Tak się kończy podpisywanie długich kontraktów z młodym szrotem - vide Stachowiak.
Carbo prawdopodobnie nie wróci w tej rundzie, oby ktoś na środek jednak przyszedł. Nawet ten Francuz, o ile jest zdrowy.
@Patryko - PESEL przestał być atutem kiedy do pierwszego składu wkoczyli Letkiewicz i Kutwa, a z rezerw przyszli Kuziemka i Bartoń. Starzyński miał u nas bardzo daleko na ławkę.