Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6665
Stary 03.02.2025, 10:42
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Prezesek wiele razy skarżył się na taki stan.
Ale takie są warunki gry i doskonale o tym wiedział siadając do stołu.
Jedyne co mógłby zrobić to "kolędować" u Masztalskiego.
Ale on woli narzekać i nawet nie daje mu szansy na powiedzenie "nie".
Przecież toczyły się rozmowy na początku tego sezonu (pismaki donosiły). Nawet na konferencji z okazji przedłużenia Rodado padło pytanie o to - skoro nikt się nie chwali wynikami tych rozmów, to znaczy, że chuja Zaskroniec ugrał.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 03.02.2025 o godz. 10:56.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując