Drozd napisał(a):

A wymień może kluby które wychodzą na 0? Bardzo jestem tej listy ciekawy. Od lat wszyscy wiedzą że do piłki trzeba dokładać więc nie bądź śmieszny.
|
Trochę racji masz ale są też kluby które nie prowadzą "księżycowej" ekonomii (Widzew, Lech). Ale odpowiedz na proste pytanie: KTO DO NAS BĘDZIE DOKŁADAŁ W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOSCI ?
Drozd napisał(a):

|
Kolega może wymieni kluby zarabiające na swojej egzystencji?
|
Popatrz realnie- są kluby, którym samorządy "dosypują" i to jest fakt.
Te wszystkie Piasty, Górniki czy inne Śląski, jakby nie ta kroplówka to dawno by zbankrutowały.
Ktoś powie, że to patologia. No i co z tego?
Tak będzie i nic się nie zmieni.
Więc one mogą se pozwolić na wydawanie ponad stan bo jest pomiot "dosypujący".
Prezesek wiele razy skarżył się na taki stan.
Ale takie są warunki gry i doskonale o tym wiedział siadając do stołu.
Jedyne co mógłby zrobić to "kolędować" u Masztalskiego.
Ale on woli narzekać i nawet nie daje mu szansy na powiedzenie "nie".