Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6664
Stary 03.02.2025, 10:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A wymień może kluby które wychodzą na 0? Bardzo jestem tej listy ciekawy. Od lat wszyscy wiedzą że do piłki trzeba dokładać więc nie bądź śmieszny.
Trochę racji masz ale są też kluby które nie prowadzą "księżycowej" ekonomii (Widzew, Lech). Ale odpowiedz na proste pytanie: KTO DO NAS BĘDZIE DOKŁADAŁ W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOSCI ?

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kolega może wymieni kluby zarabiające na swojej egzystencji?
Popatrz realnie- są kluby, którym samorządy "dosypują" i to jest fakt.
Te wszystkie Piasty, Górniki czy inne Śląski, jakby nie ta kroplówka to dawno by zbankrutowały.
Ktoś powie, że to patologia. No i co z tego?
Tak będzie i nic się nie zmieni.
Więc one mogą se pozwolić na wydawanie ponad stan bo jest pomiot "dosypujący".

Prezesek wiele razy skarżył się na taki stan.
Ale takie są warunki gry i doskonale o tym wiedział siadając do stołu.
Jedyne co mógłby zrobić to "kolędować" u Masztalskiego.
Ale on woli narzekać i nawet nie daje mu szansy na powiedzenie "nie".
Odpowiedz cytując