|
Kiedyś to było dziennikarstwo i pisali wszystko tak, że było jasne i klarowne. Teraz szukanie sensacji i klikania, jakby Ameryki tutaj nie odkrywam, ale to po prostu ludzie są tacy tępi czy poziom dziennikarstwa szoruje po dnie? Zamiast napisać w pierwszym akapicie o tym, że spodziewa się syna (który już się urodził) to jakieś głupie pisanie dla samej wierszówki, że może transfer? może kontuzja?
|